Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sportovec Kralup 2008 - velký úspěch ženského basketbalu!

18. 4. 2009

Kralupský ženský basket je jedno z neúspěšnějších sportovních odvětví ve městě


V pátek 17.4.2009 se konal v kulturním domě Vltava 1. galavečer v souvislosti s vyhlášením výsledků ankety Sportovec Kralup nad Vltavou 2008.

Slavnostního galavečera se zúčastnil i starosta města i mnoho aktivních sportovců a sportovních fanoušků.

Náš basketbalový oddíl BK Kralupy Junior byl v užších nominacích celkem ve třech kategoriích. 
Nakonec ženy získaly krásné 1. místo ( kategorie kolektiv 16-51 let), starší minižákyně výborné 2. místo ( kategorie do 15 let) a členka družstva starších minižákyň Magda Šlehoferová obsadila pěkné 5. místo v jednotlivcích do 15 let.

Byl tak oceněn úspěch žen - 3. místo v 1. lize, úspěch starších minižákyň - 2. místo na Festivalu ČR, postup do žákovské ligy mezi 8 nelepších družstev Čech, 3. místo v náročném mezinárodním turnaji v Belgii, a individuální úspěch Magdy Šlehoferové, která byla na Festivalu nejlepší střelkyní, a dále i v sezóně je nejlepší střelkyní celé ligy České republiky.

Třešničkou na dortu pro klub bylo vyhlášení trenérky mladších žákyň - Martiny Moravcové, dř. Liptákové do Síně sportovní slávy města Kralup nad Vltavou.

Basketbal se tak při vyhlašování zařadil mezi nejúspěšnější sportovní odvětví v Kralupech, což je pro klub jednak velkým oceněním, jednak i značnou motivací do další práce.

Na závěr je nutno říci, že galavečer se velmi povedl. I když se konal vůbec poprvé, nelze mu nic vytknout. Spolu s panem starostou Petrem Holečkem, předsedou sportovní komise Honzou Špačkem i ostatními sportovními nadšenci věříme, že se podařilo založit novou tradici a již teď se těšíme na druhý ročník ankety "Sportovec Kralup".

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nominační medailonky

 

Náhledy fotografií ze složky Galavečer sportovec roku 2008