Jdi na obsah Jdi na menu
 


Předběžné informace o turnaji ve Španělsku 26.6.-2.7.2011

3. 11. 2010

TURNAJ ŠPANĚLSKO – LLORET DE MAR   www.sportevents.it

Informace o turnaji ve Španělsku v termínu od 26.6.2011 – 2.7.2011. Předběžně počítáme s cenou kolem 7.000,-Kč (ubytování+plná penze). Cena se ještě může změnit, záleží na tom, kolik přispěje město, kraj a sponzoři a v jakém hotelu budeme ubytováni, ale nepočítáme, že by mohla být o dost nižší. K ceně je nutno přičíst dopravu a ta by neměla přesáhnout 3.000,-Kč. Je možné přímo na místě dohodnout výlety (ty by se platily až individuálně na místě) a návštěvu aquaparku http://www.waterworld.es/uk/ (s tím by se počítalo 100%, cena se pohybuje tak 15-25 euro na dítě na celý den, ale je možné dohodnout i množstevní slevu) Uvažujeme také  i o prodloužení pobytu, jelikož se jedná o přímořské městečko (nejdražší je vždy doprava). Kdo by měl zájem tak ať se nahlasí paní Procházkové, nebo trenérovi svého družstva (přihlášky nejsou zatím závazné). Účast na turnaji je zatím otevřená, jelikož došlo k velkému navyšení ceny (cca o 100 Euro) oproti turnaji, který se na tom samém místě koná v dubnu. Cena by se vyšplhala přibližně na 10.000,-Kč na osobu (jídlo,doprava a ubytování), což asi bude pro děti finančně dost náročné. Pokoušíme se ještě dohodnout v Lloret de mar levnější ubytování např. hostel nebo kemp s karavany.

Categories: Women - Men
WomenSenior: no age limits (friendly matches)
Women92:
born in 1992 / 93 and younger
Women94: born in 1994 / 95 and younger
Women96:
born in 1996 / 97 and younger
 MenOpen: no age limits (friendly matches)
Men92
: 
born in 1992 / 93 and younger
Men94
: born in 1994 / 95 and younger
Men96
: born in 1996 / 97 and younger
Mix98:
born in 1998 / 99 and younger (mixed teams admitted)
MiniBasket2000:
born in 2000 / 01 and younger (mixed teams admitted)

INDIVIDUAL FARES: cena za osobu
- from 255 Euro: tournament fee and lodging in hotel cat. 2 stars, according to Hotel availability at the time of your reservation. Od 255 Euro poplatek za účast v turnaji a ubytování v hotelu (2 hvězdy).
- from 265 Euro
: tournament fee and lodging in hotel cat. 3 stars, according to Hotel availability at the time of your reservation. Od 265 Euro poplatek za účast v turnaji a ubytování v hotelu (3 hvězdy).
- from 280 Euro Hotel cat. 4 stars: upon request. Od 280 Euro 4 hvězdy podle přání.

Coaches and Managers: trenér, manažer klubu
1 person free-of-charge for every team with a minimum of 12 persons (players, managers, coaches, relatives and friends) paying the basic fareZadarmo pobyt 1 osoby za každý přihlášený tým s minimálním počtem hráčů 12.

Indicated fares include: cena zahrnuje
- tournament fee – poplatek turnaje
- lodging in rooms with three beds; double and single rooms are available at different fares. Ubytko v pokojích pro 3 osoby, pokoje pro 2 a 1 osobu s příplatkem
- in hotels. cat. 3 and 4 stars, children under 8 years of age will receive 30% discount, if they lodge in the room with their parents dítě do 8 let 30% sleva, když bude ubytováno na pokoji s rodiči; children between 0 and 3 years of age are free-of-charge dítě 0-3 roky zadarmo.
- full board (water included), beginning with lunch on Thursday April 21, 2011. Stravování plná penze, začínající obědem
- gadget of the tournament for every participant upomínkový předmět pro každého
- prizes for every team – ceny pro každý tým

NOTES: Poznámky
-
 The name of the Hotel assigned to the teams, will be communicated at least one week before the beginning of the tournament. Jméno hotelu bude komunikováno týden před zahájením turnaje.
- All teams and individual players will need to register at the Palasport El Molì in Lloret de Mar before 12:00 on Thursday April 21, 2010 (if you will use a public means of transportation with a different schedule, please contact the General Secretary for the necessary agreements). Všechny týmy a hráči musí být registrování v Palasport El Molì in Lloret de Mar před 12.00 hodinou.
- All Hotels are located in the centre of Lloret de Mar. Všechny hotely jsou umístěny v centru Lloret de Mar.
- Upon request, we organize guided tours to Barcelona, to the Dalì Museum in Figueres, Andorra, Montserrat, boat cruises on the Mediterranean Sea along Costa Brava and reservations for the main amusement water-parks around Lloret de Mar.

 Na požádání jsme schopni zorganizovat zájezdy do Barcelony, Andory, výlet lodí po středozemním moři podél pobřeží Costa Brava a rezervaci v zábavném vodním parku v blízkosti města Lloret de Mar.
-
We invite you to check low-costs flights from the main European cities to the airport of Gerona, located 30 km north of Lloret de mar, or to Barcelona, located 60 km. south of Lloret de mar. 

Můžete také využít levného nízkonákladového leteckého dopravce létajícího na letiště v Geroně, které je 30 km vzdálené od místa turnaje.