Jdi na obsah Jdi na menu

Nusle : Kpy ( 21 : 63, 26 : 60) - ST. MINI

8. 2. 2008
V pátek 8.2. jsme předehrávaly zápasy st. mini s Praha - Nuslemi z důvodu jejich jarních prázdnin. Očekávaly jsme velmi náročné zápasy, neboť doma jsme s Nuslemi jednou o bod vyhrály a pak jednou o bod prohrály. Dokonce si na nás Nusle vzaly posilu - pendla - dlouhou hráčku. Avšak naše děvčata překvapila především velmi důslednou, perfektní obranou, že první čtvrtina skončila pro nás 7-0.

Nakonec se takto vyvíjel i celý zápas a Nusle jsme doslova deklasovaly 63-21 (nejlepší střelkyně: Šlehoferová 15, Procházková 12, Kohoutová 10 - v podstatě si zahrály a daly koš všechny hráčky).

Na druhý zápas jsme musely přejíždět do jiné tělocvičny, bylo to pro všechny velmi náročné, a zahájil se i zápas druhý, za velké podpory domácích hráček - rodiči a dorostenkami. Zápas sice začal rozpačitě, první čtvrtina byla vyrovnaná, ale opět od druhé čtvrtiny jsme začaly vést a vyhrály 60-26 (Šlehoferová 16, Kovaříková 12, Kohoutová 10).

Tím jsme ukončily základní kolo krajského přeboru, zatím jsme druhé po Benešovu po nešťastných prohrách, bude nalosováno - doufáme se zahájením až po jarních prázdninách - další kola o přeborníka kraje, který pak bude hrát kvalifikaci o postup na oficiální Mistrovství ČR (to už není festival, ale oficiální soutěž). Samozřejme tomu podřídíme přípravu a uvidíme. Každopádně děkujeme a gratulujeme hráčkám a trenérům k velmi pěkným výsledkům a držíme palce do dalších soubojů.