Jdi na obsah Jdi na menu
 


McDonald´s party - STREETBALL

6. 6. 2009
Kralupské basketbalistky bodují i ve streetballu
 
I když již našim žákyním skončila základní sezóna basketbalové ligy, naše děvčata s basketbalem nemínila skončit, neváhala a přijala pozvání zúčastnit se Mc Donald"s cupu dne 6.6.2009, který se konal v atraktivní lokalitě - na pražském Václavském náměstí.

Naše družstvo tvořila - Adéla Hurtíková, Andrea Procházková, Magda Šlehoferová a dvojčata Iveta a Renata Štětkovy  ( i když bohužel Renata nehrála po zranění z turnaje z minulého týdne) a hrály v kategorii ročníku 1994.

Přesto, že se děvčata takového turnaje zúčastnila poprvé ( streetball je přeci jen odlišný od základního basketbalu, hraje se jen na jeden koš v počtech 3 na 3), tak se neztratila a vybojovala velmi pěkné druhé místo ( prohrála pouze za staršími děvčaty ze Slovanky, porazila Slovanku ročníku 1995 i Nusle) a obdržela i velmi pěkné ceny.

Navíc naše hráčka Magda Šlehoferová opět potvrdila své střelecké schopnosti a vyhrála střeleckou soutěž za velké podpory i kolemjdoucích fanoušků a obdržela pěkný basketbalový míč.

Děvčata si turnaj užila, vydrželo počasí, příjemně byla překvapena zájmem laického obecenstva i příjezdem kralupských fanoušků, navíc ocenila i sponzorství Mc Donald's restaurace, kde jim bylo poskytnuto hojné občerstvení. Příští ročník si nenechají ujít.

Trenéry potěšilo, že děvčata mají basketbal opravdu ráda a hrají ho stále za každého počasí......
 

Náhledy fotografií ze složky McDonald´s streetball party