Jdi na obsah Jdi na menu
 


CHAMPIONS CAMP 2012

23. 6. 2012

Milí kempeři, vážení rodiče,

doufáme, že jste loňský rok zakončili ve velkém stylu a úspěšně vkročili do toho letošního. Nejen na basketbalových palubovkách nás toho čeká v roce 2012 hodně.

Jan Veselý, jediný český hráč v americké NBA se pomalu rozkoukává a po úvodním air ballu z trestného hodu se jeho výkony stále zlepšují. Věříme, že se i Vám v probíhající sezoně daří a že využíváte zkušeností, které jste na loňském Champions Campu nabrali. My jsme se poučili ze zpětné vazby od Vás, a připravili jsme pro Champions Camp 2012 několik vylepšení.

Namátkou, snížíme počet hráčů na stanovištích Američanů, a tak bude Váš trénink s nimi ještě osobnější. Přivedeme na kemp více odborníků, kteří Vás seznámí se svými obory. Letos to budou kromě sportovního psychologa a specialisty na výživu i ligový rozhodčí a expert na etiku. Na obědech budete čekat mnohem kratší dobu. Ušetřený čas tak budete moci věnovat tréninku nebo odpočinku. Mezi další novinky patří například více zápasů v letní lize nebo rozmanitější výběr při druhé večeři. Od konce loňského kempu tvrdě pracujeme na tom, abyste byli i letos u nás spokojeni.

Registrace na Champions Camp se pro veřejnost otevřela 1. února. Vloni byl Champions Camp beznadějně vyprodán. Letos očekáváme ještě větší zájem.

Přihlásit se teď můžete na www.championscamp.cz/registrace

 

 

 

 

 

Těšíme se na shledání s Vámi,

Štěpán Řenč a Luboš Truhlář
organizátoři Champions Campu
BK Kralupy nad Vltavou